Nepoužívejte prosím fotografie a texty bez mého vědomí.

Kdo jsem

Kdo jsem ?

Sám přesně nevím. Pankáč a perfekcionista v jedný osobě, jen záleží na konkrétní situaci :-) Rád bych vám tu napsal takovej ten dojemnej příběh o tom, jak mě k focení už v mládí přivedla vůně vývojky, kterou jsem cítil, když tatínek po nocích zvětšoval fotky, ale bohužel ho nemám. Realita je taková, že jsem se k focení dostal úplnou náhodou a tenkrát by mě ani ve snu nenapadlo, že se tím jednou budu na fulltime živit. No a teď je to devátej rok. Vyhnu se i tomu příběhu o tom, že jsem manžel té nejlepší ženy a mám ty nejlepší děti na světě (přestože fakt jsem a opravdu mám), protože vám do toho nic není a pochybuju, že by Vás to zajímalo. Ale kdyby vás to třeba fakt zajímalo, tak se můžete u nás zastavit a pokecáme :-)

 

Co nabízím ?

Svatební fotografie

Težko najdete lepšího svatebního a rodinného fotografa. Alespoň máma to říká a máma má skoro ve všem pravdu :-)

Komerční fotografie

V komerční a reklamní fotce jsem úplně stejně dobrej, jako v té svatební, stačí se zeptat tady, nebo Vám to objektivně potvrdí moje máma ,-)

Individuální workshopy

Nic univerzálního, ale workshop na téma, které zajímá Vás, nikoli téma, který Vám chci vyprávět. Stačí napsat, nebo zavolat a domluvíme se.