svatební fotograf – FAQ

Jak si tě můžeme rezervovat ?

Můžete použít kontaktní formulář, ale uděláte mi velkou radost, když mi zavoláte. Nemám nic proti mailům, ale vždycky mě potěší, když si můžu Vámi o svatbě "pokecat" a probrat všechny podrobnosti a Vaše představy.

Kolik dostaneme ze svatby fotek ?

Všechny, samozřejmě :-) Přeci Vám nebudu počítat fotky, kvůli nějakému balíčku. Všechny fotky proberu, smažu fotky, které se opakují, nebo mi nepřijdou dobré a zbytek upravím a odevzdám. Dělám to od roku 2017, kdy mi přestalo dávat smysl mazat fotky, na kterých jsou Vaši kamarádi a rodina jenom proto, že máte balíček s omezeným počtem fotek.

Jakým stylem fotíš ?

Jsem reportér a dokumentarista. Přestože to opravdu umím, tak nechci při focení strhávat pozornost na sebe. Je to Váš příběh a moje práce není ho organizovat, ale zaznamenat ho tak, jak ho subjektivně vidím a vnímám. Nejsem ten typ fotografa, který bude vašim hostům říkat, kde mají stát, co mají dělat a jak se u toho mají tvářit.

Kdy dostaneme fotky ?

Co nejdřív, zpravidla za 14 dnů, ale to si všechno domluvíme osobně.

Fotíš svatby jen po ČR ?

Fotím všude. Víc než polovinu svateb mám různě po Evropě.

Půjčuješ na svatby Polaroid, nebo Instax ?

Ne. Jsem fotograf a a zatím mě to fakt baví. Až mě to bavit nebude, otevřu si půjčovnu s Polaroidy :-) Chci se soustředit jen na vás a neřešit “proč to nefotí” “jak se to zapne” “kde jsou do toho náplně”.  Ale rád vám poradím, kde si ho půjčit.

Kolik stojí nafocení svatby ?

Hodně, co si budeme povídat :-) Ale za ty peníze to myslím stojí. Ceník na webu nemám, protože nemám rád univerzální  nabídky a snažím se každou zákazku udělat podle svých možností a Vašich představ. Ale samozřejmě rámcový ceník mám, napište a pošlu Vám ho.

fotíš sám, nebo máš asistenta ?

Fotím sám. Ale na větší svatby si beru asistenta, protože nemám čas si hlídat techniku, nosit věci atp. Chci se prostě věnovat jen focení.